Deweloper

Nasza historia

Na rynku materiałów budowlanych i instalacyjnych jesteśmy od 1993 roku. Podstawą naszej działalności jest sprzedaż materiałów budowlanych, wykończeniowych oraz elementów instalacji sanitarnych. Obsługa budów to Nasza misja, którą promujemy od początku istnienia firmy, a która procentując po latach pozwoliła nam na dynamiczny rozwój. 

Naszym celem od zawsze było dostarczanie materiałów najwyższej jakości klientom indywidualnym, hurtowym oraz firmom wykonawczym. Możliwe jest to dzięki wieloletniej współpracy z takimi producentami jak: RIGIPS, URSA, ISOVER, WEBER, EDER, CREATON NELSKAMP, TORGGLER, YTONG, które na rynku są synonimami solidności oraz jakości. Naszym atutem jest doświadczenie pracowników i wysoka jakość zrealizowanych robót. Obecnie w wyniku zdobytych doświadczeń rozszerzamy podstawowy profil naszej działalności o budownictwo mieszkaniowe oferując najwyższej jakości segmenty mieszkaniowe.

O nas

Posiadamy fachową wiedzę i wieloletnie doświadczenie w zakresie realizacji prac budowlanych o różnym charakterze począwszy od stanów surowych, poprzez remonty i adaptacje do prac wykończeniowych. W budowie stosujemy najnowsze technologie i materiały najwyższej jakości. Naszym podstawowym priorytetem jest najwyższa jakość wykonania. Szczególny nacisk kładziemy na trwałość i estetykę zastosowanych rozwiązań.

Nasze nagrody świadczą o naszej solidności. Docenili nas inni bez zabiegania o to.

W 1995 roku nastąpił zakup nieruchomości będącej obecną siedzibą firmy. Od samego początku głównym celem naszej działalności było dzielenie ryzyka jakie niesie ze sobą prowadzenie działalności gospodarczej dlatego w roku 2001 nastąpił rozdział działalności handlowej i usługowej na:

  • Remont Sp. z o.o. – handel materiałami budowlanymi
  • Remont Spółka jawna – obsługa, zakup, sprzedaż nieruchomości
  • Mechanika Precyzyjna - prefabrykacja matryc

REMONT Sp.J.

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe

Kontakt z nami

Adres:
ul. Lotnicza 36,
63-400 Ostrów Wlkp.

Kontakt:
tel.:  +48 601 829 510
e-mail: grunwaldzkie@remontspj.pl

Newsletter

Zapisz się, aby otrzymywać e-mail z najnowszymi informacjami.
Copyright © 2019 REMONT Sp. j. All Rights Reserved. Designed By © TELVICOM.info

Search