FIRMA REMONT SP. JAWNA

Na rynku materiałów budowlanych i instalacyjnych jesteśmy od 1993 roku. Podstawą naszej działalności jest sprzedaż materiałów budowlanych, wykończeniowych oraz elementów instalacji sanitarnych. PRZEDE WSZYSTKIM JAKOŚĆ dostosowana do kieszeni klienta to misja, którą promujemy od początku istnienia firmy, a która procentując po latach pozwoliła nam na dynamiczny rozwój. Myśleniem kategoriami rozwiązań kompleksowych mamy pewność, że produkty przez nas polecane zostaną właściwie zastosowane, gwarantując trwałość oraz bezpieczeństwo dla Państwa.

Naszym celem od zawsze było dostarczanie materiałów najwyższej jakości klientom indywidualnym, hurtowym oraz firmom wykonawczym. Możliwe jest to dzięki wieloletniej współpracy z takimi producentami jak: RIGIPS, URSA, ISOVER, WEBER, EDER, CREATON NELSKAMP, TORGGLER, YTONG które na rynku są synonimami solidności oraz jakości. Zdobyte w tym czasie doświadczenie procentuje do dzisiaj. Naszym atutem jest doświadczenie pracowników i wysoka jakość zrealizowanych robót. Obecnie w wyniku zdobytych doświadczeń rozszerzamy podstawowy profil naszej działalności o budownictwo mieszkaniowe oferując najwyższej jakości segmenty mieszkaniowe.

DLACZEGO MY

  • posiadamy fachową wiedzę i wieloletnie doświadczenie w zakresie realizacji prac budowlanych o różnym charakterze począwszy od stanów surowych, poprzez remonty i adaptacje do prac wykończeniowych 
  • w budowie stosujemy najnowsze technologie i materiały najwyższej jakości
  • naszym podstawowym priorytetem jest najwyższa jakość wykonania
  • szczególny nacisk kładziemy na trwałość i estetykę zastosowanych rozwiązań

NASZE NAGRODY Nasze nagrody świadczą o naszej solidności. Docenili nas inni bez zabiegania o to.

    gazela biznesu    Ostrowianie Dzieciom Specjalnej Troski    Gazela biznesu