REALIZACJE

DOSTĘPNE

NASZE REALIZACJE

Osiedle Grunwaldzkie 
II Etap już w sprzedaży

Druga odsłona kontynuacji udanego Osiedla Grunwaldzkiego, powstającego w północnej części Ostrowa Wielkopolskiego  obejmuje docelowo budowę sześciu budynków wielorodzinnych, czterokondygnacyjnych, które dla wygody mieszkańców wyposażone będą m.in. w windę, ciepłociąg oraz zasilane zieloną energią produkowaną przez lokalny zakład OZC.

wyszukaj mieszkanie

nasze Osiedle

Inwestycja realizowana jest przy wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów i spełnia wszystkie wymagania energooszczędności. Każdy z budynków składa się z 32 mieszkań o powierzchniach od 32,36 m2 do 68,02 m2 z przestronnymi balkonami o pow. 6 mkw. i 12 mkw. Do każdego lokalu przynależeć będzie komórka lokatorska o objętości ok. 4m3. W budynku zaprojektowano miejsce dla wózków dziecięcych a przed budynkiem nowoczesny plac zabaw oraz rowerownię.

mieszkanie dla ciebie

Oferta idealna dla osób kreatywnych, poszukujących work-life balance, ceniących jakość i wygodę na wzór skandynawskiego stylu życia. Osiedle zaprojektowano w taki sposób by w pełni zaspokoić wszelkie oczekiwania mieszkańców zarówno tych dorosłych jak i dzieci. Bezpieczne miejsca parkingowe w zasięgu wzroku a także pełna infrastruktura dla osób korzystających z rowerów.

lokalizacja

Doskonałe usytuowanie Osiedla Grunwaldzkiego sprawia, że jest to idealne miejsce dla osób niezależnych i nowoczesnych, które cenią sobie spokój i piękno przyrody jak również bliskość jaką oferuje pełna infrastruktura miejska.